Kosmetické služby

Pravidelné svěření se do rukou kosmetičky prospívá nejen Vaší pleti, ale také Vaší duši. Přijďte si odpočinout, zrelaxovat a nechte se hýčkat v kosmetickém studiu v Brně – Bystrci. Ošetřím Vás profesionální péčí a profesionální dermokosmetikou SynCare.SynCare

Kosmetické ošetření zahrnuje: odlíčení, tonizaci, peeling, úpravu obočí, hluboké čištění pleti, masáže obličeje i dekoltu, aplikace sér a masek a konečnou úpravu. Dále nabízím barvení obočí a řas a depilaci v obličeji.

Dopřejte pohodu a péči i svým blízkým a využijte nabídky mých dárkových poukazů.

Skin Scrubber F-808

Nabízím ošetření tímto profesionálním kosmetickým přístrojem, který umožňuje vykonávat:
– kavitační peeling
– sonoforézu
– galvanizaci
– jonoforézu
Díky unikátní kombinaci kavitačního peelingu a galvanizace můžeme vykonávat profesionální kosmetické ošetření. Kavitační peeling díky ultrazvukové technologii bezbolestně očišťuje pokožku od nečistot, upravuje mikrocirkulaci, zesvětluje pigmentové skvrny a posiluje metabolismus buněk.
Již po prvním ošetření je vidět omlazená pokožka. Galvanizace využívá stejnosměrného proudu a léčivé účinky kladného nebo záporného pólu. Zlepšuje pružnost pokožky a svalů. Jonoforéza také využívá stejnosměrného proudu, ale ošetření proniká hlouběji do buněčné tkáně pokožky.


<p style="text-align: center;">Úprava nehtů</p>

Dlouhodobé lakování nehtů technikou CND Shellac, která nabízí krásně nalakované přírodní nehty bez jejich poškození dva až tři týdny. Aplikace u zákaznic po dohodě v okolí Šlapanic a v Brně.

<p style="text-align: center;">Kosmetické služby</p>

Čištění pleti, masáže obličeje a dekoltu, aplikace masek s přípravky SynCare. Epilace obličeje, úprava a barvení řas a obočí. Vše v mém salonu v Brně - Bystrci.

<p style="text-align: center;">Prodej kosmetiky</p>

Prodej kosmetických přípravků značek SynCare, AVON, Mary Kay a Original ATOK. Tyto výrobky si můžete vyzvednout v mém salonu v Brně - Bystrci, nebo ve Šlapanicích.