Kosmetické služby

Pravidelné svěření se do rukou kosmetičky prospívá nejen Vaší pleti, ale také Vaší duši. Přijďte si odpočinout, zrelaxovat a nechte se hýčkat v kosmetickém studiu v Brně – Bystrci. Ošetřím Vás profesionální péčí a profesionální dermokosmetikou SynCare.

kosmetika SynCare

Kosmetické ošetření zahrnuje: odlíčení, tonizaci, peeling, úpravu obočí, hluboké čištění pleti, masáže obličeje i dekoltu, aplikace sér a masek a konečnou úpravu. Dále nabízím barvení obočí a řas a depilaci v obličeji.

Dopřejte pohodu a péči i svým blízkým a využijte nabídky mých dárkových poukazů.

Ultrazvuková špachtle

Nabízím ošetření ultrazvukovou špachtlí, která umožňuje vykonávat:
– kavitační peeling
– sonoforézu
– galvanizaci
– jonoforézu
Díky unikátní kombinaci kavitačního peelingu a galvanizace mohu vykonávat profesionální kosmetické ošetření. Kavitační peeling díky ultrazvukové technologii bezbolestně očišťuje pokožku od nečistot, upravuje mikrocirkulaci, zesvětluje pigmentové skvrny a posiluje metabolismus buněk.
Již po prvním ošetření je vidět omlazená pokožka. Galvanizace využívá stejnosměrného proudu a léčivé účinky kladného nebo záporného pólu. Zlepšuje pružnost pokožky a svalů. Jonoforéza také využívá stejnosměrného proudu, ale ošetření proniká hlouběji do buněčné tkáně pokožky.

ultrazvuková špachtle