Můj výuční list, zkušenosti a certifikáty

Jsem vyučenou kosmetičkou

V závěrečné zkoušce učebního oboru „Kosmetička“ jsem v roce 2002 prospěla s vyznamenáním. V tomto oboru mám praxi, mimo rodičovské dovolené, de facto od vyučení.

Výuční list

Kosmetika mě baví

Stále se snažím držet krok s novými trendy, ale i zdokonalovat se v tom co mám osvědčené. V poslední době jsem například absolvovala pokračovací kurz aromaterapie, který přednášel přímo náš přední odborník pan Karel Hádek.

Certifikát aromaterapie Karel Hádek

Celková vizáž

Baví mě i líčení, vizážistika a barvové poradenství. Například tento kurz pořádaný zastoupením značky Mary Kay ovlivnil i můj styl v osobním životě.

Certifikát vizážistika a barvové poradenství

Různých školení a seminářů jsem prošla spousty. Baví mě být „IN“. Absolvovala jsem rekvalifikační kurz kadeřnice, kurz baňkových masáží a podobně, ale tyto služby nenabízím.

<p style="text-align: center;">Úprava nehtů</p>

Dlouhodobé lakování nehtů technikou CND Shellac, která nabízí krásně nalakované přírodní nehty bez jejich poškození dva až tři týdny. Aplikace u zákaznic po dohodě v okolí Šlapanic a v Brně.

<p style="text-align: center;">Kosmetické služby</p>

Čištění pleti, masáže obličeje a dekoltu, aplikace masek s přípravky SynCare. Epilace obličeje, úprava a barvení řas a obočí. Vše v mém salonu v Brně - Bystrci.

<p style="text-align: center;">Prodej kosmetiky</p>

Prodej kosmetických přípravků značek SynCare, AVON, Mary Kay a Original ATOK. Tyto výrobky si můžete vyzvednout v mém salonu v Brně - Bystrci, nebo ve Šlapanicích.