Prodej kosmetiky

Objednávky přijímám telefonicky na tel.č. 603 419 537, nebo emailem: mjasparova@seznam.cz. Pokud si nevíte rady s výběrem vhodných kosmetických přípravků, ráda Vám poradím. Zboží je pak možné vyzvednout v mém studiu v Brně – Bystrci.

SynCareavon
Značka SynCare již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Vysokou úroveň přípravků potvrzují tisíce spolupracujících lékařů, lékáren a kosmetických salonů v Čechách, na Moravě, na Slovensku, v Německu, v Rakousku, ve Velké Británii a v Řecku. Již více než 125 let je AVON nejen synonymem krásy, inovace a optimismu, ale především společností pro ženy. Společnost s ročním příjmem ve výši téměř 9 miliard dolarů a až 6 miliony nezávislých obchodních zástupců po celém světě. Portfolio AVONu zahrnuje dekorativní, pleťovou a tělovou kosmetiku, vůně, módní i bytové doplňky a dekorace.
 www.syncare.cz www.avon.cz
 MaryKay
 Original Atok
Společnost Mary Kay nepodporuje testování na zvířatech. Společnost se zavázala ke zrušení testování na zvířatech a je pevným zastáncem využití alternativních metod testování bezpečnosti přísad a přípravků.
Společnost Mary Kay se po celém světě spojila s předními dermatology a oftalmology jak ve vysokoškolské medicíně, tak se soukromou praxí, a tito odborníci našim vědcům pomáhají jako klíčoví poradci. Kromě toho finančně podporuje katedru dermatologie na Jihozápadním lékařském centru Univerzity v Texasu.
 Věříme v pečující sílu přírody, které jsme všichni součástí. Značka Original ATOK bude proto vždy synonymem pro originální českou kosmetiku, čerstvě připravovanou z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Majitelkou společnosti je paní ANASTAZIE SKOPALOVÁ, členka České aromaterapeutické společnosti, zkušená kosmetička a masérka, oblíbená lektorka vyučující aromaterapii a masáže v České republice i v zahraničí. Se svou firmou Cosmetics ATOK International zvítězila v ročníku 2010 soutěže Ocenění českých podnikatelek (OCP) v kategorii středně velká společnost.
 www.marykay.cz www.originalatok.cz